Operatora Maszyn Introligatorskich - Przekrawacz
  • Nowy Kawęczyn
Nowy Kawęczyn, Nowy Kawęczyn, Łódzkie, Polska
UDS S.A.
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługę maszyn: przekrawacz, foliarka, laminarka;
  • Ustawianie formatów do cięcia;
  • Regulację i monitorowanie parametrów produkcji;
  • Zaopatrzenie maszyny w surowiec;
  • Przestrzeganie procedur jakościowych;
  • Nadzór nad automatycznym układaniem produktu na palety;
  • Etykietowanie i odkładnie palet z produktem na miejsce odkładcze

WYMAGANIA:
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera;
  • Doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych;
  • Samodzielności, odpowiedzialności i zdyscyplinowania;
  • Gotowości do pracy w systemie 12 godzinnym;
  • Umiejętności pracy w zespole i zaangażowania.

OFERUJEMY:
  • Szkolenie wdrożeniowe na stanowisku pracy;
  • Pracę w renomowanej firmie w branży poligraficznej;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Dynamiczne środowisko pracy stymulujące do doskonalenia się.

  • Praca Nowy Kawęczyn
  • Operator maszyn Nowy Kawęczyn
  • Operator Nowy Kawęczyn
  • Nowy Kawęczyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544