Pomocnik Operatora Maszyn Produkcyjnych
  • Gmina Nowy Kawęczyn
Nowy Kawęczyn, Gmina Nowy Kawęczyn, Łódź Voivodeship, Polska
UDS S.A.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych;
  • Regulacja i monitorowanie parametrów produkcji;
  • Kontrola jakości produktów i przestrzeganie procedur jakościowych;
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy;

    WYMAGANIA:
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;
    • Znajomości obsługi komputera;
    • Dyspozycyjności i samodzielności;
    • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (12 godzinnym);
    • Umiejętności pracy w zespole i zaangażowania;

    OFERUJEMY:
    • Pracę w renomowanej firmie w branży poligraficznej;
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Możliwość rozwoju w strukturze firmy;
    • Prywatną opiekę medyczną;
    • Grupowe ubezpieczenie na życie.

    • Praca Nowy Kawęczyn
    • Operator maszyn Nowy Kawęczyn
    • Operator Nowy Kawęczyn
    • Nowy Kawęczyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

      114 283
      19 075