Operator żurawia samojezdnego
  • podkarpackie
podkarpackie, podkarpackie, Polska
Nowak-Mosty Sp. z o.o.
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Poszukuje na stanowisko:

Opis stanowiska

Miejsce pracy południowa Polska - woj. śląskie, małopolskie, podkarpackie, opolskie, świętokrzyskie, dolnośląskie, lubuskie (możliwość pracy w delegacji)

  • realizacja prac transportowych i załadunkowych,
  • przestrzeganie obowiązujących procedur instrukcji i regulaminów,
  • prace związane z zapewnieniem ciągłości produkcji,
  • praca na żurawiu samojezdnym LIEBHERR LTM 1030-2.1.

Wymagania
  • uprawnienia na operatora żurawia samojezdnego,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność, sumienność,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • prawo jazdy kat. B, C.

Oferujemy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo,
  • współudział w odważnych przedsięwzięciach inżynieryjnych,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • odzież roboczą,
  • posiłki regeneracyjne – w okresie zimowym,
  • pokrycie kosztów zakwaterowania w trakcie pobytu za zorganizowanych budowach.

  • Praca podkarpackie
  • Operator podkarpackie
  • Operator maszyn podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851