OPERATOR CNC
  • Tajęcina
7. 3. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje kandydata na stanowisko:

Operator CNC

Miejsce pracy: Tajęcina

ZATRUDNIENIE BEZPOŚRENIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Obsługa centrum obróbczego CNC – tokarki i/lub frezarki, szlifierki ze sterowaniem Sinumerik
  • Pomiary części w trakcie obróbki i wprowadzanie korekcji
  • Ustawianie i uzbrajanie maszyn w oprzyrządowanie

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze obróbki części ze stopów metali za pomocą maszyn CNC – tokarki lub frezarki, szlifierki
  • Umiejętność kontroli obrabianych części za pomocą konwencjonalnych narzędzi pomiarowych
  • Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Umowę o Pracę (pierwsza umowa na min. 12 miesięcy)
  • Pracę w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) – od poniedziałku do piątku
  • Program wdrożeniowy dla nowych pracowników pod okiem Mentora – doświadczonego operatora
  • Wynagrodzenie podstawowe ustalane indywidualnie (zależne od posiadanego doświadczenia i kompetencji)
  • Premie roczne
  • Świadczenia socjalne wypłacane dwa razy w roku
  • Premie długoterminowe
  • Dodatek za pracę w porze nocnej wyższy niż wskaźnik ustawowy
  • Stołówkę zakładową z domowymi obiadami dofinansowane przez firmę
  • Możliwość bezpłatnej nauki języka angielskiego lub niemieckiego
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multisport
  • Imprezy integracyjne
  • Owocowe środy
  • Program rekomendacji pracowników
  • Rozwijanie pasji w klubach: sportowych, wędkarskim, tanecznym i turystycznym działających w firmie
  • Bezpłatny parking dla samochodów, motocykli i rowerów
  • Przystanek autobusowy obok firmy
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

118 897
19 714