Operator wtryskarki
  • Bilcza
świętokrzyskie, Bilcza, świętokrzyskie, Polska
LEGION CK Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Firma LEGION CK Sp. z o.o. Nr 11 978 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisko:Operator wtryskarkiMiejsce pracy: Bilcza

Obowiązki

  • obsługa wtryskarek,
  • praca w systemie 3 zmianowym lub czterobrygadowym
  • systematyczne monitorowanie/ kontrola procesu produkcji
  • zapewnienie wymaganej jakości produktu

Wymagania

  • dyspozycyjność, sumienność, skrupulatność, dokładność,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze wtryskarek,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • Perspektywiczną współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Szanse rozwoju w strukturach firmy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 5 1 3 9 2 1 4 1 2, 6 9 1 5 0 9 8 1 7 lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca świętokrzyskie
  • Operator świętokrzyskie
  • Operator maszyn świętokrzyskie
  • świętokrzyskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075