OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ
  • Kajetanów
świętokrzyskie, Kajetanów, świętokrzyskie, Polska
KH-KIPPER Sp. z o.o.
19. 4. 2024

Firma KH–Kipper Sp. z o.o. producent zabudów na samochody ciężarowe, zatrudni osobę na stanowisko: Operator prasy.

Obowiązki

  • Obsługa prasy krawędziowej.
  • Gięcie blach na krawędziarce.
  • Dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyny.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne;
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Sumienność, dokładność, dyspozycyjność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Gotowość do pracy w systemie dwu zmianowym;
  • Wymagane doświadczenie.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.
  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej.
  • Pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", dodatkowe benefity z ZFŚS, karta MULTISPORT, piknik rodzinny, impreza firmowa)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach.

  • Praca świętokrzyskie
  • Operator świętokrzyskie
  • Operator maszyn świętokrzyskie
  • świętokrzyskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179