Operator wózków widłowych (kat. 1 WJO)/Monter
  • Niemcy
Niemcy, Gliwice, śląskie, Niemcy
JOB POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
18. 4. 2024
43,00 zł za roboczogodzinę netto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- obsługa wózków widłowych i ładowarek teleskopowych - układanie kabli - skręcanie konstrukcji - montaż paneli fotowoltaicznych
Wymagania stanowiska
- doświadczenie minimum1-2 lat jako operator  - mile widziane doświadczenie jako monter paneli fotowoltaicznych - uprawnienia WJO kat. 1 - umiejętność obsługi wózków widłowych (na gąsieniacach) oraz ładowarek teleskopowych - umiejętność obsługi elektronarzędzi - umiejętność pracy w zespole - gotowość do pracy fizycznej - prawo jazdy kat. B (mile widziane)
Oferujemy
- zatrudnienie bezpośrednio u Klienta - umowa zlecenie - wynagordzenie 43 zł netto/godz. (pierwsze 3 miesiące), następnie wynagrodzenie między 13 000-16 000 zł netto/miesiąc - pracę od poniedziałku-soboty (7-18) - darmowe zakwaterowanie - darmowy transport na projekt do Niemiec - karta Multisport - program Multilife

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Monter Niemcy
  • Kat Niemcy
  • Operator Niemcy
  • Operator maszyn Niemcy

  • 113 169
    19 179