Operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT (m/k)
  • Września
Września, Września, wielkopolskie, Polska
Trenkwalder
22. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • załadunek i rozładunek towarów,
  • lokacja produktów w przestrzeni magazynowej,
  • dowożenie produktów na linie produkcyjne.

Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT,
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
  • pracę w systemie równoważnym (3 dni pracy- 3 dni wolne),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • możliwość przejścia na zatrudnienie bezpośrednie.

Miejsce pracy: Września

Rekrutacja składa się z 2 etapów - po przesłaniu swojego cv spodziewaj się telefonu z naszej strony. W trakcie rozmowy zweryfikujemy najważniejsze dla nas kwestie. Kolejny etap odbędzie się bezpośrednio w firmie, gdzie będziesz mieć możliwość obejrzenia swojego przyszłego miejsca pracy.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Września
  • Operator Września
  • Operator maszyn Września
  • Września - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714