Operator wózka widłowego z UDT
  • Modlniczka
małopolskie, Modlniczka, małopolskie, Polska
Dekra Praca Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Operowanie wózkiem widłowym czołowym oraz bocznym wysokiego składowania
  • Załadunek i rozładunek dostaw zgodnie z dokumentacją magazynową
  • Dbałość o porządek na magazynie

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze magazynowym oraz w obsłudze wózków widłowych
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych z UDT

Pracodawca oferuje

  • Możliwość długofalowej współpracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres 6 m-cy, następnie możliwość stałego zatrudnienia u klienta
  • Pracę w pełnym wymiarze w systemie 2 - zmianowym (6-14, 14-22)
  • Zapewniamy ubranie robocze
  • Pracę wewnątrz magazynu

  • Praca małopolskie
  • Operator małopolskie
  • Operator maszyn małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293