Magazynier z UDT
  • Kokotów
magazynier z UDT
małopolskie, Kokotów, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujesz pracy na jedną zmianę?

Posiadasz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego oraz uprawnienia UDT?

Lokalizacja pracy: Kokotów

Oczekujemy

  • uprawnień UDT
  • doświadczenia w obsłudze wózków transportowych z napędem min. 6 miesięcy
  • dyspozycyjności do pracy w godzinach 14-22

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową do 30.09.2024 r.
  • stawka 36 zł brutto/h
  • dodatkowe benefity: karty sodexo (w wysokości 270 zł/msc), karty sportowe, prywatna opieka medyczna
  • pracę na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-22:00

Zadania

  • kompletowanie wyrobów gotowych
  • transportowanie materiałów, wyrobów, produktów gotowych za pomocą wózka widłowego i innych narzędzi magazynowych
  • zliczanie towaru, sprawdzanie dostaw pod względem ilościowym i jakościowym

  • Praca małopolskie
  • Magazynier małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532