Operator wózka widłowego UDT
  • Trzeszczyn
zachodniopomorskie, Trzeszczyn, Zachodniopomorskie, Polska
Kadry Serwis Sp.zo.o.
26. 3. 2024
32,00 - 40,00 zł za roboczogodzinę brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego. Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:
Pracownik magazynu - operator wózka widłowego
Zakres obowiązków: -
Obsługa wózka widłowego, -
Rozładunek i załadunek towaru, -
Komunikacja oraz współpraca z innymi pracownikami
Wymagania stanowiska
Uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózka widłowego , -
Umiejętności pracy w zespole, -
Odpowiedzialności i uczciwość. -
Chęć do pracy
Oferujemy
Pracę w systemie trzyzmianowym, -
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku -
Atrakcyjne wynagrodzenie -
możliwość otrzymania premii -
praca w systemie trzyzmianowym
Stawka 32 zł brutto + dodatek nocny oraz możliwość nadgodzin
Osoby zainteresowane zapraszam do przesyłania aplikacji
W razie pytań zapraszam do kontaktu  531 641 084

  • Praca zachodniopomorskie
  • Operator zachodniopomorskie
  • Operator maszyn zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551