Operator wózka widłowego UDT
  • Trzeszczyn
zachodniopomorskie, Trzeszczyn, zachodniopomorskie, Polska
Hrappka.pl
27. 3. 2024

#1094365

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego. Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Pracownik magazynu - operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wózka widłowego,

  • Rozładunek i załadunek towaru,

  • Komunikacja oraz współpraca z innymi pracownikami

  • Uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózka widłowego ,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Odpowiedzialności i uczciwość.

  • Chęć do pracy

  • Pracę w systemie trzyzmianowym,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość otrzymania premii

  • praca w systemie trzyzmianowym

Stawka 32 zł brutto + dodatek nocny oraz możliwość nadgodzin

Osoby zainteresowane zapraszam do przesyłania aplikacji

W razie pytań zapraszam do kontaktu  531 641 084

  • Praca zachodniopomorskie
  • Operator zachodniopomorskie
  • Operator maszyn zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714