Operator wózka widłowego, Pracownik magazynu
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
Electrolux Poland Sp. z o.o.
26. 4. 2024

Electrolux kształtuje lepsze życie. Wierzymy, że siła firmy tkwi w jej pracownikach, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zapewnić im godne i uczciwe warunki pracy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa i kierowanie wózkami widłowymi
  • rozładunek dostaw komponentów i lokowanie w magazynie
  • przygotowywanie i dostarczanie komponentów na linie montażowe zgodnie z planem produkcji
  • przewożenie komponentów pomiędzy obszarami
  • pozostałe prace magazynowe

OCZEKUJEMY:

  • umiejętności obsługi i kierowania wózkiem widłowym wraz z uprawnieniami wydanymi przez UDT (warunek konieczny)
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • umiejętności logicznego myślenia
  • dokładności i zaangażowania w powierzone obowiązki
  • współpracy w zespole
  • dyspozycyjności

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w Electrolux
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • comiesięczną premię produkcyjno-frekwencyjną
  • koszyk benefitów (Multisport, prywatna opieka medyczna LuxMed lub dostęp do platformy WORKSMILE)
  • świadczenia z ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia i/lub paczki świąteczne)
  • dofinansowanie do posiłków, przekąsek i napojów znajdujących się w automatach na terenie zakładu
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • pakiet szkoleniowy i wdrożeniowy
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22)

  • Praca Zabrze
  • Operator Zabrze
  • Operator maszyn Zabrze
  • Operator koparki Zabrze
  • Pracownik biurowy Zabrze
  • Pracownik kolei Zabrze
  • Pracownik umysłowy Zabrze
  • Pracownik ochrony Zabrze
  • Pracownik socjalny Zabrze
  • Pracownik produkcji Zabrze
  • Pracownik fizyczny Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532