Magazynier - Operator wózka widłowego
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
Asistnet Work Group
19. 4. 2024

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.Miejsce pracy: ZabrzeObecnie dla naszego Klienta poszukujemy:Magazynier - Operator wózka widłowego

Obowiązki

  • Załadunek/rozładunek towarów przy użyciu wózka widłowegov
  • Obsługa programu magazynowego
  • Obsługa skanera
  • Kompletacja oraz załadunek towaru zgodnie z zamówieniem klientów
  • Ręczne rozładunki i załadunki towaru

Wymagania

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych (I lub II WJO)
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • Chęć podjęcia długotrwałej współpracy

Oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością podpisania umowy bezpośrednio z naszym Klientem po okresie 6 miesięcy
  • Pracę w systemie 2-zmianowym / 6-14, 10-18/ wolne weekendy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU
  • Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego Luxmed

  • Praca Zabrze
  • Magazynier Zabrze
  • Operator Zabrze
  • Operator maszyn Zabrze
  • Operator koparki Zabrze
  • Operator wózków widłowych Zabrze
  • Operator maszyn budowlanych Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659