Operator Wózka Widłowego /Magazynier/Zmiana nocna
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Pracując w nocy - czujesz się jak ryba w wodzie

szukasz pracy na już?

Masz doświadczenie na wózku czołowym i bocznym?

miejsce pracy Widzew/Olechów

Oczekujemy

  • aktualnych uprawnień UDT
  • doświadczenia na wózku czołowym i bocznym
  • dyspozycyjności do pracy w nocy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (1 umowa na 3 msc)- potem możliwość zatrudnienia bezpośredniego
  • 30 zł brutto za h
  • pracę w godzinach nocnych
  • wolne weekendy
  • szybką możliwość przejścia na zatrudnienie bezpośrednie

Zadania

  • Udział w procesie przeładunku towarów oraz kompletacji: wydawanie, przyjmowanie, rozładowywanie towaru; identyfikowanie i układani towarów wg procedur oraz zasad obowiązujących w firmie
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej przychodzącej i wychodzące
  • Rozliczanie dostaw / wydań towarów Dbałość o jakość i ilość wydawanego towaru
  • Uzupełnianie systemu dokumentacyjnego w celu zapewnienia przejrzystości operacji oraz weryfikacja poprawności oznakowania dokumentów, kontroli towarów
  • Utrzymanie ładu i porządku w magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Praca Łódź
  • Magazynier Łódź
  • Operator Łódź
  • Operator koparki Łódź
  • Operator maszyn Łódź
  • Operator wózków widłowych Łódź
  • Operator maszyn budowlanych Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851