Magazynier – Operator wózka widłowego
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Albéa Poland Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek samochodów
  • Przyjmowanie dostaw surowców do magazynu
  • Wydawanie surowców na produkcję zgodnie z zapotrzebowaniem
  • Prowadzenie rejestru przepływu materiałów w systemie magazynowym
  • Inwentaryzacja ciągła materiałów znajdujących się w magazynie
  • Współpraca z Wydziałem Produkcji i Kontrolą Jakości
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Praca ze skanerami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi – warunek konieczny
  • Gotowość do pracy w systemie pn-pt 8-16, później 4x4 (4 dni po 12h, 4 dni wolne)
  • Znajomość procesu gospodarki magazynowej
  • Znajomość systemu SAP - mile widziana
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy w grupie

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z Albea.
  • Ciekawą pracę w rozwijającym się zakładzie.
  • Możliwość zdobycia nowej wiedzy oraz rozwoju zawodowego.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych i system premiowania.
  • Dodatek finansowy do systemu 4 brygadowego.

  • Praca Łódź
  • Magazynier Łódź
  • Operator Łódź
  • Operator koparki Łódź
  • Operator maszyn Łódź
  • Operator wózków widłowych Łódź
  • Operator maszyn budowlanych Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315