Operator wózka widłowego/ magazynier (m/k/d)
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubusz Voivodeship, Polska
Piening GmbH
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZNAJDŹ NOWĄ PRACĘ W GROSSBEEREN!

Poszukujemy dla naszego klienta, międzynarodowej firmy logistycznej, operatorów wózków widłowych (m/k/d)!
Praca od zaraz w pełnym wymiarze godzin!
Nie oferujemy zakwaterowania.

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową 14,15 - 15€/h
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Odzież i obuwie ochronne
  • Premię za polecenie kandydata do pracy
  • Wsparcie i pomoc naszych polskojęzycznych dysponentów
  • Firmenticket
  • Corporate Benefits
  • Premie świąteczne i urlopowe

Twoje zadania:
  • Komisjonowanie
  • Rozładunek/ załadunek towarów
  • Operowanie wózka widłowego
  • Prace magazynowe

Wymagania:
  • Aktualne niemieckie uprawnienia na wózek widłowy
  • Zaangażowanie, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Znajomość języka niemieckiego min. na poziomie a2

Zainteresowany/a?
Aplikuj już dziś przez opcję "Aplikuj teraz", przesyłając CV na adres kalina.solarczyk@pieniniggmbh.de lub zadzwoń pod numer telefonu +49 15115880029 (rozmowa w jęz. polskim, również WhatsApp)

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Magazynier Gorzów Wielkopolski
  • Operator Gorzów Wielkopolski
  • Operator koparki Gorzów Wielkopolski
  • Operator maszyn Gorzów Wielkopolski
  • Operator wózków widłowych Gorzów Wielkopolski
  • Operator maszyn budowlanych Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509