Mechanik mobilny (m/k)
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Wielkopolskie, Polska
Trenkwalder & Partner Sp. z o.o.
16. 5. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Obowiązki:

  • naprawa naczep marki Schmitz,
  • diagnostyka,
  • wykonywanie przeglądów,
  • naprawa podestów załadowczych.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność obsługi komputera.
Oferujemy:
  • pracę w najwyższych standardach w autoryzowanym serwisie renomowanego producenta pojazdów Schmitz Cargobull AG o silnej i stabilnej pozycji na rynku,
  • pracę pod opieką doświadczonych fachowców -pasjonatów w branży z gwarancją profesjonalnego systemu wdrożenia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę u lidera marki premium gwarantującego rozwój zawodowy,
  • solidne rynkowe wynagrodzenie (podstawa plus przejrzysty system premiowy),
  • stabilizację i bezpieczeństwo zawodowe z możliwością rozwoju i awansu,
  • pracę w nowoczesnej przestrzeni warsztatowej wyposażonej kompleksowo w narzędzia najwyższej klasy,
  • możliwość wykazania się inicjatywą i wdrażania własnych rozwiązań,
  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • świadczenia ZFŚS oraz dostęp do atrakcyjnych pakietów sportowych,
  • system płatnych poleceń pracowniczych,
  • strzeżony parking pracowniczy.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Mechanik Gorzów Wielkopolski
  • Technik mechanik Gorzów Wielkopolski
  • Technik mechanik okrętowy Gorzów Wielkopolski
  • Technik mechanik lotniczy Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479