Operator wózka widłowego
  • Tarnów
Tarnów, Tarnów, Małopolskie, Polska
JOBME S.A.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

1. Obsługa wózka widłowego

2. Załadunek oraz rozładunek towaru

3. Kompletacja i wydawanie towaru z magazynu

4. Umieszczanie palet w regałach

5. Sprawdzanie dokumentacji magazynowej

6. Praca ze skanerem

WYMAGANIA:
  • Wymagane uprawnienia UDT w zakresie obsługi wózka widłowego.
  • Nie jest wymagane CV - wystarczą Twoje dane kontaktowe!

OFERUJEMY:
  • Praca w pełnym wymiarze: 12h dziennie. Praca zmianowa: 6:00-18:00 oraz 18:00-6:00.
  • Harmonogram pracy: od poniedziałku do piątku (opcjonalnie również w weekendy)
  • Wynagrodzenie: 30,11 zł brutto/h. Dla studentów do 26 roku życia: 30,11 zł netto. Zarobki miesięczne ok. 5900 zł netto.
  • Zapewniamy zakwaterowanie, koszt wynajmu to 400 zł, pobierane z wypłaty. Jeśli sam sobie organizujesz mieszkanie, dostajesz dopłatę 300 zł do zakwaterowania.
  • Badania lekarskie na koszt pracodawcy.
  • Darmowa odzież robocza.
  • Zapewnione szkolenie.

  • Praca Tarnów
  • Operator Tarnów Opolski
  • Operator Tarnów
  • Operator koparki Tarnów
  • Operator maszyn Tarnów
  • Operator maszyn Tarnów Opolski
  • Operator wózków widłowych Tarnów
  • Operator maszyn budowlanych Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179