Operator maszyn CANPACK MC
  • Tarnów
Tarnów, Tarnów, Polska
CANPACK S.A
10. 4. 2024

Grupa CANPACK jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej.

W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy w spółce CANPACK Metal Closures Sp. z o.o w Tarnowie na stanowisku:

Operator maszyn

Główne obowiązki:

  • produkowanie wyrobów charakterystycznych dla danego odcinka produkcyjnego, zgodnie z zadaniami ilościowymi i jakościowymi;
  • dbanie o stabilną i płynną pracę maszyn;
  • stała współpraca i komunikacja z przełożonym i pracownikami w ramach brygady i linii produkcyjnej;
  • przestrzeganie przepisów BHP oraz obowiązujących w spółce zasad, procedur i regulaminów.

Wymagania kluczowe:

  • wykształcenie zawodowe;
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami i urządzeniami pomiarowymi;
  • chęć zdobywania nowych umiejętności i poszerzania wiedzy;
  • mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych.

W zamian oferujemy:

  • zatrudnienie do 31.08.2024
  • sposobność do zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego;
  • przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych;
  • atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV klikając przycisk „Aplikuj”.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Tarnów
  • Operator maszyn Tarnów
  • Operator maszyn Tarnów Opolski
  • Operator maszyn budowlanych Tarnów
  • Operator Tarnów Opolski
  • Operator Tarnów
  • Operator koparki Tarnów
  • Operator wózków widłowych Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315