Operator wózka widłowego
  • Czosnów
Czosnów, Czosnów, mazowieckie, Polska
Model Opakowania Sp. z o.o.
10. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Odbiór produktów i półproduktów z poszczególnych maszyn w oparciu o zakładowy system magazynowania;
  • Ustawianie towarów w magazynie z optymalnym wykorzystaniem powierzchni
  • Kontrola jakościowa i ilościowa przyjmowanych i wydawanych towarów
  • Kontrola naczep podstawianych samochodów
  • Załadunek i rozładunek towaru zgodnie z dyspozycją

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Wykształcenie zasadnicze lub średnie

To oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Bezpłatny dojazd z Zakroczymia, Nowego Dworu Mazowieckiego, Leoncina;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych;
  • Atrakcyjną premię roczną;
  • Świąteczne bonusy dwa razy do roku;
  • Dofinansowanie kolonii i zimowisk dla dzieci.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania lub kontakt telefoniczny 22 767-30-54 lub 22 767-30-24

  • Praca Czosnów
  • Operator Czosnów
  • Operator maszyn Czosnów
  • Czosnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246