Operator wózka widłowego z UDT
  • Nowy dwór mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy dwór mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 4. 2024

Interesuje Cię stabilna praca na wózkach widłowych? Nie czekaj, aplikuj teraz!

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki - darmowy autobus

Oczekujemy

  • gotowości do podjęcia pracy w systemie równoważnym,
  • chęci i motywacja do pracy.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • darmowy transport z: Ciechanowa, Płońska, Legionowa, Strzegowa, Śniadówka, Świercza, Raciąża, Drobina, Słupi, Nasielska Góry, Wyszogrodu, Zakroczymia, Małej Wsi, Pułtusk,
  • umowa o pracębezpośrednio z firmą,
  • wynagrodzenie 27-33 zł brutto/h + premia.

Zadania

  • rozładunek i załadunek towaru,
  • obsługa wózka widłowego,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • zaopatrzenie produkcji.

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Operator Nowy Dwór Mazowiecki
  • Operator maszyn Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190