Operator wózka widłowego
  • Zgorzelec
Zgorzelec, Zgorzelec, Dolnośląskie, Polska
Urszula
19. 5. 2024

Pracuj z nami w magazynie logistycznym z częściami samochodowymi w Lipsku (300km od Polskiej granicy)
Zakres obowiązków
• Obsługa wózka widłowego w celu transportowania części samochodowych
• Rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych
• Praca ze skanerem i dostarczanie właściwych produktów dla kosmisjonerów
Wymagania
• Uprawnienia na wózki widłowe
• Znajomość prowadzenia wózka bocznego
• Prawo jazdy kat. B (mile widziane)
Oferujemy
• Stawka godzinowa to 16€ brutto/h
• Komfortowe i wyposażone zakwaterowanie
• Zorganizowany transport do pracy (samochody służbowe)
• Wynagrodzenie ZAWSZE na czas
• Stabilne zatrudnienie na dłuższy okres, ubezpieczenie i gwarancja odprowadzania składek
• Niemiecka umowa o pracę
• Zdalna rekrutacja i minimum formalności
Praca w systemie zmianowym
I zmiana 06:00-14:45
II zmiana 15:00- 23:45
III zmiana 22:00- 6:00
Za pracę na nocki lub w weekendy otrzymasz dodatki płacowe.
Przed wyjazdem do Niemiec dopełnimy wszelkich formalności, a w razie potrzeby pomożemy Ci zorganizować transport za granicę.

  • Praca Zgorzelec
  • Operator Zgorzelec
  • Operator maszyn Zgorzelec
  • Zgorzelec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353