Operator wózka widłowego
  • Zgorzelec
Zgorzelec, Zgorzelec, dolnośląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
23. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego,
  • wykonywanie bieżących zadań w ramach funkcjonowania magazynu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT,
  • znajomość oprogramowania SAP,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu podstawowym,
  • dobra organizacja pracy, sumienność i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • stawkę 35 zł brutto/h oraz dzienną dietę w wysokości 49 euro,
  • zakwaterowanie zapewnione po stronie firmy,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • bonus za polecenie pracownika 400 zł!

  • Praca Zgorzelec
  • Operator Zgorzelec
  • Operator maszyn Zgorzelec
  • Zgorzelec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157