Operator wózka widłowego
  • Mielec
Ropczyce, Mielec, Podkarpackie, Polska
GRH Polska
24. 4. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Sadkowa Góra (k. Mielca) ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI
Opis stanowiska:
Obsługa wózka widłowego
Załadunek i rozładunek towaru zgodnie z zamówieniami i instrukcjami
Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania magazynu
Wymagania:
Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
Uprawnienia UDT II WJO
Oferujemy:
Umowę o pracę
Wynagrodzenie od 4700 zł brutto
Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00
Ubezpieczenie na życie
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

  • Praca Ropczyce
  • Operator Ropczyce
  • Operator maszyn Ropczyce
  • Ropczyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370