Operator linii produkcyjnej
  • Dębica
Dębica, Dębica, Podkarpackie, Polska
Manpower
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:
- Obsługa linii produkcyjnej lub maszyny na linii produkcyjnej
- Kontrola pomiaru produktu zgodnie z obwiązującymi normami
Wymagania:
- Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym/4brygadowym (zmiany: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)
- Motywacja do nauki i zdobywania nowego doświadczenia w środowisku produkcyjnym
- Umiejętność pracy w zespole
- Zaangażowanie, sumienność, rzetelność, dokładność w wykonywanie zleconych zadań
Oferta:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz wysokie premie/dodatki miesięczne
- Dofinansowanie do posiłków
- Bonus za polecenie pracownika do pracy
- Realna perspektywa zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy w późniejszym okresie
- Możliwość stabilnego zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Przyjazna atmosfera pracy
- Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju
- Wsparcie ze strony Manpower na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia (dyżury Konsultanta Manpower na terenie firmy)
Sprawna rekrutacja i bezstresowe, profesjonalne wdrożenie – wszystkiego Cię nauczymy
- Pakiet benefitów dla pracowników Manpower: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego Generali, platformy MyBenefit oraz autorskiego programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych i restauracji
- Dostęp do darmowej aplikacji mobilnej My Manpower z wieloma przydatnymi funkcjonalnościami dla pracowników
Lokalizacja: Dębica
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

  • Praca Dębica
  • Operator Dębica
  • Operator maszyn Dębica
  • Dębica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246