Operator wózka widłowego
  • Strzelce Opolskie
Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie, Opolskie, Polska
PARETTI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

przyjmowanie oraz wydawanie materiałów do / i z magazynu, zgodnie z przyjętymi ustaleniami oraz przepisami obowiązującymi w tym zakresie;

terminowe dostarczanie komponentów na linie produkcyjne;

zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu w zakresie selekcjonowania oraz składowania materiałów;

udział w inwentaryzacji ( miesięczna, półroczna, roczna);

kontrola stanów magazynowych

WYMAGANIA:

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

gotowość do pracy w systemie zmianowym;

uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT;

doświadczenie pracy na magazynie wysokiego składowania;

OFERUJEMY:

umowa zlecenie

przyjazna atmosfera, młody zespół

wynagrodzenie 30 zł brutto/h

praca na 2 zmiany po 12h lub na 3 zmiany po 8h

  • Praca Strzelce Opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Strzelce Opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190