Operator wózka widłowego – okolice Berlina
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
IDEAL
15. 5. 2024

OFERUJEMY: Wynagrodzenie: 2 500 – 2 600 euro brutto miesięcznie Zapewniamy zakwaterowanie w mieszkaniach Całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec Pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Niemiec Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe Opiekę medyczną Luxmed Możliwość zaliczek Wynagrodzenie wypłacane 10 dnia miesiąca Płatne dni świąteczne wg niemieckiego kalendarza
ZADANIA: obsługa wózka widłowego przyjmowanie i kontrola kompletności towarów rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych
WYMAGANIA: Doświadczenie na podobnym stanowisku w Polsce lub za granicą Uprawnienia na wózki minimum II WJO Własne auto na dojazd do pracy (mile widziane) Umiejętność szybkiego dostosowania się do nowych miejsc i zasad pracy

  • Praca Opole
  • Operator Opole Lubelskie
  • Operator Opole
  • Operator maszyn Opole
  • Operator maszyn Opole Lubelskie
  • Operator koparki Opole
  • Operator wózków widłowych Opole
  • Operator maszyn budowlanych Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289