Operator Wózka Widłowego
  • Zimna Wódka
opolskie, Zimna Wódka, Opolskie, Polska
PARETTi sp. z o.o. sp. k.
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
przyjmowanie oraz wydawanie materiałów do / i z magazynu, zgodnie z przyjętymi ustaleniami oraz przepisami obowiązującymi w tym zakresie;
terminowe dostarczanie komponentów na linie produkcyjne;
zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu w zakresie selekcjonowania oraz składowania materiałów;
udział w inwentaryzacji ( miesięczna, półroczna, roczna);
kontrola stanów magazynowych
Wymagania stanowiska
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
gotowość do pracy w systemie zmianowym;
uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT;
doświadczenie pracy na magazynie wysokiego składowania;
Oferujemy
umowa zlecenie
przyjazna atmosfera, młody zespół
wynagrodzenie 30 zł brutto/h
praca na 2 zmiany po 12h lub na 3 zmiany po 8h

  • Praca opolskie
  • Operator opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293