Operator wózka jezdniowego
  • Żywiec
Żywiec, Żywiec, Silesian Voivodeship, Polska
BOLIX S.A.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa procesu kompletacji oraz załadunku magazynowego

WYMAGANIA:
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • uprawnienia UDT
  • Prawo jazdy kat. B
  • samodzielność w działaniu
  • odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełny etat na czas określony z możliwością przedłużenia
  • Wynagrodzenie miesięczne na start 4500zł/brutto + do 10% premii
  • Pracę w systemie 3-zmianowym
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Świadczenia socjalne
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Możliwość skorzystania z dofinansowania do karty sportowej Multisport, blietów do kina, teatru itp.
  • Pomoc bardziej doświadczonych pracowników

  • Praca Żywiec
  • Operator Żywiec
  • Operator maszyn Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075