Operator autoklawu
  • Żywiec
Żywiec, Żywiec, Śląskie, Polska
Hutchinson Polska
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyny wulkanizacyjnej.
  • Nawlekanie i zdejmowanie przewodów z kształtek, wymiana wózka.
  • Kontrola przewodów, wypełnianie arkuszy pracy.
  • Kontrola przejmowanego stanowiska po poprzedniej zmianie.
  • Segregowanie odpadu (żel, przewody gumowe).
  • Obsługa maszyn w dziale wykończeń (montaż, znakowanie, kontrola jakości itp.).
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

WYMAGANIA:
  • Jesteś osobą gotową do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym.
  • Szukasz stałej pracy.
  • Zachęcamy do aplikowania o pracę także osoby niepełnosprawne. Dla nas praca

    i niepełnosprawność nie wykluczają się.

OFERUJEMY:

  • Odpowiednie warunki Twojej pracy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez Hutchinson; ZFŚS (dofinansowanie do wypoczynku letniego, dofinansowanie do Świąt, paczki dla dzieci); stołówka zakładowa; pełne wdrożenie na stanowisku pracy; niezbędne narzędzia pracy; bezpłatny parking.
  • Twój rozwój: interesująca i pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku, transfer wiedzy, szkolenia.
  • Twoje zdrowie i kondycję: prywatna opieka medyczna za 1 zł miesięcznie (z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny i znajomych); prywatne ubezpieczenie na życie PZU (z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny) finansowane przez Pracodawcę; prywatne ubezpieczenie na życie UNUM finansowane przez Pracodawcę; medycyna pracy na terenie zakładu, karta Medicover Sport.

  • Praca Żywiec
  • Operator Żywiec
  • Operator maszyn Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179