Operator Wagi
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
PreZero Dolny Śląsk Sp. z o. o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rejestracji danych w bazie BDO (internetowa baza danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami) wraz z dokonywaniem zmian i aktualizacji;
  • Wprowadzenie danych do systemu operacyjnego;
  • Nadzór i bieżąca kontrola nad poprawnością wprowadzanych danych do systemu wagowego oraz do rejestru BDO;
  • Tworzenie raportów dotyczących przyjętych i wydanych odpadów na podstawie danych z modułu wagowego;
  • Prowadzenie ewidencji odpadów w systemie BDO;
  • Weryfikacja danych wprowadzonych do BDO;
  • Tworzenie kwitów wagowych w systemie i wydawanie;
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów;
  • Zgłaszanie do przełożonego wszelkich zauważonych nieprawidłowości działania jak i zawartych danych w systemie BDO;
  • Przygotowywanie i rozliczanie harmonogramów realizacji usług odbioru odpadów od klientów komercyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe;
  • Znajomość pakietu MS Office, w tym znajomość MS Excel w stopniu co najmniej średnio-zaawansowanym;
  • Systematyczność, skrupulatność, umiejętność pracy z cyframi i danymi;
  • Wysokie zdolności organizacyjne;
  • Nastawienie na współpracę z innymi;
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (06:00-14:00 i 08:00-16:00).

Mile widziane

  • Znajomość systemu BDO
  • Znajomość SAP
  • Doświadczenie w pracy z wagą
  • Doświadczenie w branży odpadowej
  • Wykształcenie kierunkowe związane z ochroną środowiska

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat;
  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych;
  • Dofinansowanie przez pracodawcę nauki (np. kursy specjalistyczne, języki obce);
  • Prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę;
  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;
  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;
  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-15:00 pod numerem 600 412 224

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Nowe myślenie dla czystego jutra.

  • Praca Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690