Operator w zakładzie produkcyjnym
  • Oława
Oława, Oława, Dolnośląskie, Polska
SalesHR
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (prasa CNS, robot, linia produkcyjna)
  • ustawianie linii produkcyjnej wg. harmonogramu i realizacji zadań
  • dbanie o stan techniczny maszyn
  • raportowanie swojej pracy

WYMAGANIA:
  • doświadczenie min 2 lata na produkcji
  • bardzo mile widziane doświadczenie w obsłudze prasy czy robota (w przypadku braku - możliwość przyuczenia)
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność posługiwania się suwmiarką, mikrometrem
  • zaangażowanie i motywacja do pracy

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie podstawowe : 6500 - 7000PLN brutto w zależności od doświadczenia, umowa o pracę
  • dodatkowe comiesięczne premie - do 1200 PLN brutto / miesięcznie w zależności od realizacji celów
  • pakiet benefitów w tym karta sportowa
  • dużą samodzielność
  • możliwość szkoleń i zdobycia uprawnień

  • Praca Oława
  • Operator Oława
  • Operator maszyn Oława
  • Oława - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322