Operator Logistyki Magazynowej
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, dolnośląskie, Polska
Praca.pl
23. 5. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Zakres obowiązków:

  • Kompletacja i kontrola elementów elektrycznych
  • Operacje magazynowe w ERP
  • Przygotowywanie protokołów reklamacji
  • Obsługa wydania/odbioru materiałów produkcyjnych
  • Monitorowanie i inwentaryzacja zapasów
  • Utrzymanie porządku na magazynie

Wymagania:

  • Doświadczenie w magazynie produkcyjnym (preferowane)
  • UDT na wózki widłowe (preferowane)
  • Uprawnienia elektryczne (preferowane)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Organizacja pracy, samodzielność, zdolność szybkiego uczenia

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilność zatrudnienia
  • Rozwój umiejętności
  • Pakiet socjalny (opieka zdrowotna, ubezpieczenie, dofinansowanie wypoczynku)
  • Dodatki (karta MultiSport, platforma do nauki języków)

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Operator Jelcz-Laskowice
  • Operator maszyn Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509