Operator / ustawiacz cnc
  • Jaworzyna śląska
operator / ustawiacz cnc
dolnośląskie, Jaworzyna śląska, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 9. 2024

Hej, mamy dla Ciebie ofertę pracy do firmy, która poszukuje operatora / ustawiacza maszyn CNC.

Jeśli pracowałeś samodzielnie na maszynach CNC, programowałeś na pulpicie oraz masz doświadczenie przy produkcjach nie tylko seryjnych, ale również jednostkowych to zapraszamy do rozmowy.

My poprowadzimy Cię przez cały proces rekrutacyjny, a zatrudnienie otrzymasz bezpośrednio w firmie, w której będziesz pracować.

Złóż aplikację, a my skontaktujemy się z Tobą.

Oczekujemy

  • doświadczenia przy obsłudze i programowaniu maszyn CNC
  • umiejętności pracy na rysunku technicznym
  • otwartości na rozwój do samodzielnej pracy na maszynach

Ty składasz aplikację, a my zapewniamy pełny profesjonalizm od rekrutacji do zatrudnienia.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie dostosowane do Twoich umiejętności i doświadczenia od 6500 zł brutto wzwyż
  • pracę na 1 zmianę (6-14)
  • realny wpływ na całość procesu
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • dodatkowe premie i pakiet benefitów

Zadania

  • praca na rysunku technicznym
  • samodzielna obsługa maszyn (programowanie na pulpicie, przezbrajanie, ustawianie, wymiana narzędzi)
  • wykonywanie pomiarów za pomocą różnych narzędzi
  • dbanie o jakość pracy

  • Praca dolnośląskie
  • Operator dolnośląskie
  • Operator maszyn dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392