Operator urządzeń przeładunkowych
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 4. 2024

Szukasz pracy w której możesz rozwijać swoje kompetencje? Posiadasz uprawnienia na wózek widłowy oraz suwnicę? Najważniejsze pytanie czy nie masz lęku wysokości? Jeśli tylko na ostatnie pytanie odpowiedziałeś twierdząco nie martw się - uprawnienia zawsze możesz zdobyć! Po prostu prześlij do nas swoje CV!

Oczekujemy

  • minimum wykształcenia zawodowego
  • doświadczenia w pracy ze sprzętem przeładunkowym
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z surowcami z kabiny
  • dyspozycyjności do pracy w systemie czterobrygadowym
  • uprawnienia na wózek widłowy/ suwnice

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio w strukturach firmy
  • miejsce pracy ul. Portowa
  • wynagrodzenie podstawowe 5000 zł brutto
  • premię uznaniową do 25% = do 1250 zł brutto
  • pracę od zaraz w systemie czterobrygadowym (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Zadania

  • przeładunek kontenerów z pociągów i samochodów przy użyciu suwnicy bramowej bądź żurawia samojezdnego

  • Praca Gliwice
  • Technik urządzeń sanitarnych Gliwice
  • Operator Gliwice
  • Operator maszyn Gliwice
  • Operator koparki Gliwice
  • Operator maszyn budowlanych Gliwice
  • Operator wózków widłowych Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315