MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ GAZOWYCH
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o. o. w Zabrzu działa na rynku od grudnia 2000 r. Opierając się na wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz bogatym zapleczu technicznym firma stara się w pełni sprostać oczekiwaniom swoich Klientów, oferując usługi w zakresie budowy stacji CNG, LNG, H2, budowy i modernizacji stacji redukcyjno-pomiarowych, antykorozji czynnej i biernej, bezwykopowej renowacji gazociągów

KR/GW/MM1-2024

Obowiązki

  • Wykonywanie prac przy budowach stacji gazowych i rurociągów (prace ziemne, monterskie, instalacyjne, malowanie konstrukcji stalowych, itp.)

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B, samodzielność i staranność; mile widziana znajomość rysunku technicznego oraz doświadczenie w pracach monterskich i ślusarskich, gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i umiejętności
  • zatrudnienie w oparciu o stabilną umowę o pracę
  • nabycie doświadczenia pod okiem profesjonalnej kadry
  • finansowanie specjalistycznych szkoleń branżowych
  • świadczenia socjalne (m.in. dofinansowanie do wczasów, prywatna opieka medyczna)

  • Praca Zabrze
  • Technik urządzeń sanitarnych Zabrze
  • Monter Zabrze
  • Specjalista ds. kadr i płac Zabrze
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Zabrze
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Zabrze
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Zabrze
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Zabrze
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293