Operator Urządzeń Produkcyjnych / Polkowice - od 5000 zł brutto
  • Polkowice
Polkowice, Polkowice, dolnośląskie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS Service
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286  – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

 Dla naszego klienta, który specjalizuje się w produkcji siedzisk samochodowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator Urządzeń Produkcyjnych / Polkowice

Mieszkasz w Polkowice lub blisko i nie widzisz problem z dojazdem?

Złóż swoje CV oraz zadzwoń pod numer 571 243 506

! PRACA RÓWNIEŻ DLA OSÓB Z UKRAINY !

Oczekujemy:

  • zdolności manualnych;

  • dobrej organizacji pracy;

  • doświadczenia w pracy produkcyjnej.

Twoje zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych;

  • montaż elementów składowych w celu wytworzenia produktu;

  • kontrola jakości produkowanego wyrobu;

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia;

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek nocny +25% +PREMIA frekwencyjna + PREMIE ZA WYNIKI roczne i kwartalne oraz wiele innych ;

  • pracę zmianową - 3 zmiany (22-6/ 14-22/ 6-14) od poniedziałku do piątku;

  • możliwość wypracowania nadgodzin;

  • szybki proces rekrutacji oraz opieka koordynatora.

Firma mieści się w atrakcyjnej lokalizacji w Polkowicach, nie może Cię tam zabraknąć!

Zainteresowany? Poprosze zlożyć swoje CV oraz zadzwonic pod numer 571 243 506

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój

  • Praca Polkowice
  • Operator Polkowice
  • Operator maszyn Polkowice
  • Polkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714