OPERATOR URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH / POLKOWICE - od 5000 zł
  • Polkowice
Polkowice, Polkowice, Dolnośląskie, Polska
Agencja Pracy i Zatrudnienia KS Service
8. 2. 2024

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR. Dla naszego klienta, który specjalizuje się w produkcji siedzisk samochodowych, poszukujemy osoby na stanowisko:
Operator Urządzeń Produkcyjnych / Polkowice
Mieszkasz w Polkowice lub blisko i nie widzisz problem z dojazdem? Zadzwoń pod numer 571 243 506
! PRACA RÓWNIEŻ DLA OSÓB Z UKRAINY !
Oczekujemy:
zdolności manualnych;
dobrej organizacji pracy;
doświadczenia w pracy produkcyjnej.
Twoje zadania:
obsługa maszyn produkcyjnych;
montaż elementów składowych w celu wytworzenia produktu;
kontrola jakości produkowanego wyrobu;
utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
Oferujemy:
umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia;
atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek nocny +25% +PREMIA frekwencyjna + PREMIE ZA WYNIKI roczne i kwartalne oraz wiele innych ;
pracę zmianową - 3 zmiany (22-6/ 14-22/ 6-14) od poniedziałku do piątku;
możliwość wypracowania nadgodzin;
szybki proces rekrutacji oraz opieka koordynatora.
Firma mieści się w atrakcyjnej lokalizacji w Polkowicach, nie może Cię tam zabraknąć!
Zainteresowany? Poproszę złożyć swoje CV oraz zadzwonić pod numer 571 243 506

  • Praca Polkowice
  • Operator Polkowice
  • Operator maszyn Polkowice
  • Polkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714