Operator Transportu Wewnętrznego
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Reckitt
4. 4. 2024

Reckitt jest światowym liderem wśród firm z branży zdrowie i higiena. Każdego dnia, w ponad 60 krajach, pracujemy w najlepszych zespołach, kwestionując dotychczasowe myślenie i starając się dotrzeć do jeszcze lepszych sposobów na dostarczenie naszym konsumentom rewolucyjnych rozwiązań, które podniosą standard ich życia i zadowolą ich rodziny. W ten sposób powstają rewolucyjne pomysły, które leżą u podstaw 19 rozpoznawalnych na całym świecie, wiodących marek, takich jak Nurofen, Strepsils, Dettol, Durex, Finish i Vanish.

Zakres obowiązków:

  • Dostarczanie na linie produkcyjne określonych zamówień surowców i opakowań
  • Odbieranie z linii produkcyjnych wyrobów gotowych oraz niewykorzystanych komponentów
  • Transportowanie odebranych wyrobów gotowych i komponentów w wyznaczone miejsca zgodnie z dyspozycjami

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. zawodowego
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (4 brygadowym w godzinach 6:00-18:00 / 18:00-6:00)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych

W zamian oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio w firmie Reckitt w pełnym wymiarze godzin
  • Gwarantowany wygodny transport do miejsca pracy z miast (Ciechanów, Płońsk, Legionowo, Strzegowo, Śniadówko, Świercze, Raciąż, Drobin, Słupia, Nasielsk, Góra, Ojrzeń, Wyszogród, Zakroczym, Mała Wieś, Pułtusk), w cenie 50 pln/miesiąc
  • Pakiet benefitów pracowniczych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, atrakcyjne pakiety sportowo-rekreacyjne, bogaty pakiet socjalny, darmowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwość zakupu produktów Reckitt w korzystnych cenach w Sklepiku Firmowym w Nowym Dworze Mazowieckim
  • Dofinansowane posiłki w zakładowej restauracji
  • Bezpłatny dostęp do opieki medycznej Medicover na terenie fabryki
  • Program wsparcia pracowników (Darmowe porady prawne, finansowe oraz psychologiczne)

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Operator Nowy Dwór Mazowiecki
  • Operator maszyn Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190