Operator / Operatorka maszyn produkcyjnych
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, Polska
EcoWipes
9. 4. 2024

Poszukujemy osób z doświadczeniem, którzy z branżą produkcyjną wiążą swoją dalszą zawodową przyszłość – dajemy możliwości rozwoju, awansu i szkoleń!

Mile widziane osoby z doświadczeniem na maszynach drukarskich, introligatorskich i podobnych.

Cenimy sobie także osoby bez doświadczenia – zapewniamy odpowiednie wdrożenie, gdzie pod okiem doświadczonego pracownika można będzie wszystkiego się nauczyć i zdobywać swoje pierwsze zawodowe doświadczenia!
Zakres obowiązków obejmował będzie:

  • obsługa maszyn produkcyjnych zgodnych z naszymi standardami, procedurami i zasadami BHP
  • bieżąca kontrola jakości produkowanego wyrobu
  • kontrola sprawności działania linii produkcyjnej
  • nadzór nad ogólnym stanem maszyn
  • współpraca z magazynem

Oczekujemy od kandydatów:

  • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym
  • wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem
  • chęci do podjęcia długotrwałej współpracy
  • zaangażowania i gotowości do nauki i rozwoju

Możemy zaoferować:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • premie miesięczne zależne od osiąganych wyników
  • benefity pozapłacowe: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty Multisport i ubezpieczenia na życie, dodatkowe świadczenia (bony, paczki, imprezy integracyjne, konkursy)
  • karty przedpłacone z okolicznościowymi bonusami
  • możliwość zrobienia dodatkowych uprawnień, kursy dofinansowane przez firmę
  • wysoką kulturę pracy, sympatyczną atmosferę i koleżeńskie relacje
  • szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Świadczenia
  • Szkolenia i rozwój
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjazna atmosfera

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Operator maszyn Nowy Dwór Mazowiecki
  • Operator Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228