Operator technik / mechanik
  • Poznań
operator technik / mechanik
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 4. 2024

Posiadasz doświadczenie w mechanice? Chciałbyś/-ałabyś rozwijać się zawodowo, a przy tym korzystać z życia? Proponujemy umowę bezpośrednio z naszym klientem, pakiet socjalny, wczasy pod gruszą, deputaty ze słodyczami.

Miejsce pracy: Jankowice k. Poznania

Oczekujemy

  • wykształcenie techniczne, preferowane mechaniczne
  • doświadczenie w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń zautomatyzowanych
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole, sumienność, chęci do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem (umowa o pracę na pełen etat)
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • pakiet premiowy
  • szeroki zakres benefitów pozapłacowych: comiesięczny deputat słodyczy, opiekę medyczną, kartę sportową oraz wakacje pod gruszą i wiele innych

Zadania

  • obsługa i bieżąca kontrola obsługiwanych maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • kontrola parametrów oraz jakości produkowanego wyrobu
  • diagnostyka, regulacje i usuwanie usterek maszyn, prace modernizacyjne
  • przezbrajanie maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • współpraca z działem utrzymania ruchu

  • Praca Poznań
  • Technik mechanik Poznań
  • Technik mechanik okrętowy Poznań
  • Technik mechanik lotniczy Poznań
  • Mechanik Poznań
  • Technik Poznań
  • Operator Poznań
  • Technik elektryk Poznań
  • Technik elektronik Poznań
  • Technik handlowiec Poznań
  • Technik weterynarii Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075