Mechanik / operator maszyn w branży przemysłu metalowego
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
WorkON
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Lokalizacja: Poznań / Plewiska
Ogólne informacje: praca w trybie 3 zmianowym na pełen etat, na umowę o pracę, oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość odbywania szkoleń technicznych
Opis stanowiska :
- obsługa, kontrola, ustawianie i konserwowanie maszyn produkcyjnych wyrobów metalowych
- wymiana narzędzi, części i podzespołów maszyn
- kontrola jakości wytwarzanych wyrobów
- konserwacja, naprawy we współpracy z działem utrzymania ruchu
- dbanie i utrzymywanie należytego porządku na stanowisku pracy
Wymagania:
- wiedza z zakresu mechaniki maszyn (mile widziana znajomość maszyn z branży metalowej)
- umiejętność posługiwania się narzędziami ręcznymi i pomiarowymi
- umiejętność diagnozowania usterek mechanicznych i ich usuwanie
- dokładność i precyzja podczas konserwacji i napraw
- umiejętności dobrej organizacji pracy oraz działania w zespole

  • Praca Poznań
  • Operator maszyn Poznań
  • Operator maszyn budowlanych Poznań
  • Mechanik Poznań
  • Operator Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Technik mechanik Poznań
  • Operator koparki Poznań
  • Technik mechanik okrętowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293