Operator Suwnicy - Pakowacz
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Polska
Final S.A.
23. 3. 2024

FINAL S.A jako członek Grupy Kapitałowej Yawal, wyznacza standardy w branży aluminiowej, łącząc zaawansowaną technologię z tradycją. Nasza specjalizacja to nie tylko produkcja profili aluminiowych, ale także ich lakierowanie oraz prefabrykacja. Dzięki naszej pasji do innowacji, skupiamy się na ciągłym ulepszaniu i rozwijaniu naszych produktów i usług, co przekłada się na trwałe partnerstwa i zaufanie wśród naszych Klientów. Z dumą zatrudniamy ponad 700 Pracowników, którzy są sercem naszej firmy i kluczem do naszego wspólnego sukcesu.

Wzmocnij nasz Zespół jako Pakowacz - Operator Suwnicy!

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Twoje zadania:

  • Pakowanie profili wg. instrukcji
  • Zapewnienie jakości w obszarze działania - wstępna kontrola produktu
  • Raportowanie ilościowe produktu w systemie komputerowym

Nasze oczekiwania:

  • Obsługa komputera w stopniu podstawowym
  • Doświadczenie na stanowisku - mile widziane
  • Obsługa suwnicy IIS
  • Gotowość do pracy w systemie 4 - zmianowym za dodatkowym wynagrodzeniem
  • Dokładność i komunikatywność

Nasza oferta dla Ciebie:

  • Wynagrodzenie brutto już od 5300!
  • Stabilnego zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Motywujący system premiowy oraz dodatkowy bonus za frekwencję
  • Dodatek za pracę w systemie 4 - brygadowym
  • Dodatkowe nagrody pieniężne z Programu Poleceń
  • Korzystne warunki do ubezpieczenia grupowego na bardzo korzystnych warunkach oraz prywatnej opieki medycznej
  • Kartę Multisport dofinansowaną przez pracodawcę
  • Bogaty pakiet szkoleń, rozwijający Twoje umiejętności i kompetencje, w tym dostęp do platformy szkoleniowej z możliwością nauki j. angielskiego
  • Realne możliwości awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Zespół pełen pasji i zaangażowania, gdzie każdy ma wpływ na sukces firmy

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Pakowacz Dąbrowa Górnicza
  • Operator Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn Dąbrowa Górnicza
  • Operator koparki Dąbrowa Górnicza
  • Operator wózków widłowych Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn budowlanych Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228