Operator suwnicy - Pakowacz
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
22. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • pakowanie profili wg. instrukcji pakowania z uwzględnieniem indywidualnych wymagań klientów,
  • bieżąca kontrola jakościowa i selekcja pakowanych profili,
  • zapewnienie jakości w obszarze działania – wstępna kontrola produktu,
  • raportowanie ilościowe produktu w systemie komputerowym.

Nasze wymagania

  • dokładność, precyzyjność i systematyczność,
  • obsługa komputera w stopniu podstawowym,
  • obsługa suwnicy IIS,
  • dyspozycyjność,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • komunikatywność,
  • doświadczenie na stanowisku – mile widziane.

To oferujemy

  • stawkę godzinową 33 zł brutto
  • premię frekwencyjną 250 zł
  • zarobki miesięczne do 5 800 zł brutto (przy przepracowanych 168 h)
  • w pełni oskładkowaną umowę zlecenie
  • opiekę koordynatora
  • bonus do 400 zł za polecenie nowej osoby do pracy w SGP!

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Pakowacz Dąbrowa Górnicza
  • Operator Dąbrowa Górnicza
  • Operator koparki Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn Dąbrowa Górnicza
  • Operator wózków widłowych Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn budowlanych Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448