Operator sprzętu
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
23. 4. 2024

Firma Przedsiębiorstwo Portowe „Sieć” zajmująca się między innymi eksploatacją urządzeń i sieci elektroenergetycznych w Porcie Gdynia w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszykujemy kandydata na stanowisko Operator sprzętu.

Obowiązki

  • Obsługa pojazdów specjalistycznych i/lub sprzętu budowlanego
  • Utrzymanie sprawności eksploatacyjnej sieci i przepompowni kanalizacyjnych
  • Obsługa samochodów specjalistycznych: Beczkowóz, WUKO

Wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. C ,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. C + E
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi koparko – ładowarki

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Praca stacjonarna na terenie Portu Gdynia i miasta Gdynia
  • Czas pracy w godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku
  • Zabezpieczenie w odzież ochronną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (premie kwartalne, nagroda roczna)
  • Pakiet socjalny
  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Miła atmosfera

  • Praca Gdynia
  • Operator Gdynia
  • Operator maszyn Gdynia
  • Operator koparki Gdynia
  • Operator wózków widłowych Gdynia
  • Operator maszyn budowlanych Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190