Operator Produkcji - umowa o pracę! Konkretna oferta!
  • Tczew
Tczew, Tczew, Pomorskie, Polska
EWL Group
23. 4. 2024

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.
Zakres obowiązków:
- Montaż podzespołów elektronicznych, wiązek kablowych
- Dostarczanie komponentów do produkcji urządzeń elektronicznych
- Współpraca z innymi działami firmy
- Dbanie o wysoką jakość wykonywanych zadań
Od kandydatów oczekujemy:
- Podstawowa znajomość obsługi komputera
- Dobra organizacja pracy
- Spostrzegawczość i zaangażowanie
- Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
- Umowę o pracę z możliwością przejścia bezpośrednio do klienta
- Premię miesięczną uznaniową i frekwencyjną
- Dodatek za pracę w nadgodzinach
- Programy motywacyjne: nagrody finansowe za zaangażowanie

  • Praca Tczew
  • Operator Tczew
  • Pracownik produkcji Tczew
  • Operator maszyn Tczew
  • Tczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190