Operator Produkcji
  • Tczew
Tczew, Tczew, pomorskie, Polska
HSS Work Sp. z o.o.
23. 4. 2024

HSS Work Sp. z.o. to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla.

Obowiązki

  • montaż elementów za pomocą maszyn pem, gwinciarki
  • dbanie o wysoką jakość wykonywanych zadań,

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • zdolności manualne,
  • spostrzegawczość i zaangażowanie,
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej i renomowanej firmie produkcyjnej,
  • liczne szkolenia zapewniające rozwój zawodowy,
  • możliwość udziału w interesujących projektach o zasięgu międzynarodowym,
  • zatrudnienia na podstawie umowy o pracę tymczasową z szansą na zatrudnienie przez klienta,
  • stałe wynagrodzenie plus premie,
  • komfortowe warunki pracy,
  • miłą i przyjazną atmosferę,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • praca od zaraz

  • Praca Tczew
  • Operator Tczew
  • Pracownik produkcji Tczew
  • Operator maszyn Tczew
  • Tczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190