Operator produkcji - umowa bez pośredników
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
DSV Services Sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie powierzonych aktywności zgodnie z obowiązującymi standardami i instrukcjami,

  • Realizacja powierzonych zadań z przestrzeganiem wymogów oczekiwanej jakości i czasu realizacji czynności,

  • Rejestrowanie danych dotyczących wykonywanej pracy zgodnie z przekazywanymi informacjami.

WYMAGANIA:
  • Precyzja i szczegółowość wykonywania zadań,

  • Gotowość do wykonywania pracy manualnej, stojącej,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w porze nocnej,

  • Odpowiedzialność i chęć do rozwoju na terenie nowopowstałej fabryki,

  • Doświadczenie w pracy na obszarach produkcyjnych.

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę bez pośredników,

  • Pracę w nowo otwartym obiekcie,

  • Motywujący system wynagrodzeń,

  • Praca w systemie 3 zmianowym,

  • Stawka 26 zł + 400 zł premii.

  • Praca Gliwice
  • Operator Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Operator koparki Gliwice
  • Operator maszyn Gliwice
  • Operator wózków widłowych Gliwice
  • Operator maszyn budowlanych Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246