Operator produkcji / sortowacz (praca do końca czerwca)
  • Bielsko-biała
operator produkcji / sortowacz (praca do końca czerwca)
Bielsko-Biała, Bielsko-biała, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko

operator produkcji / sortowacz

Zachęcamy do aplikacji, chętnie opowiemy o szczegółach oferty!

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym
  • sumienność i rzetelność
  • chęci do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z pełnym oskładkowaniem
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • możliwość pracy od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • pracę na pełen etat
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU oraz przystąpienia do programu bonusowego Randstad PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy i wiele innych)

Zadania

  • obsługa stołu montażowego
  • nakładanie komponentów do automatów
  • kontrola wyprodukowanych trzonków
  • sortowanie odpadów po procesie produkcyjnym

  • Praca Bielsko-Biała
  • Operator Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Operator koparki Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Operator wózków widłowych Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246